Stylowy pokój malucha – akcesoria do pokoju dziecięcego

Pokój dziecka wcale nie musi być infantylny, aby tworzył dla niego możliwości do zabawy, relaksu i z czasem do nauki. Przyjemną atmosferę, która zachęca do zabawy, można stworzyć dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom do pokoju dziecięcego, które można odnaleźć w naszym sklepie. Klientom polecamy szczególnie akcesoria, które pozwolą stworzyć w pokoju dziecka taki wystrój, który będzie uniwersalny i będzie pasował zarówno do pokoju noworodka czy niemowlaka, przedszkolaka, ale i starszego dziecka.

Girlandy i naklejki

W naszej ofercie odnajdą państwo między innymi girlandy, które w zależności od koloru i wzornictwa można umieścić w pokoju dziewczynki lub chłopca. Różnorodna kolorystyka i wzornictwo sprawiają, że girlandy z naszej oferty można idealnie dobrać do pozostałych elementów wystroju pokoju dziecka – mebli i pozostałych tekstyliów. Girlandy proponowane w naszym sklepie składają się z kolorowych trójkątów – mogą one być jednobarwne lub z klasycznymi motywami takimi jak paski, kropki, gwiazdki czy wzór chevron.

Girlandy: https://funwithmum.com/pl/dekoracje-do-pokoju/dekoracje-scienne/girlandy

Łapacz snów: https://funwithmum.com/pl/dekoracje-do-pokoju/dekoracje-scienne/lapacz-snow

Dodatkowym elementem wystroju pokoju dziecięcego, który podkreśli klimat i szyk tego pomieszczenia, mogą być naklejki naścienne. Proponowane przez nas naklejki do pokoju dziecięcego to nie są typowe cukierkowe naklejki ścienne. My proponujemy subtelne wzory takie jak niewielkie trójkąty czy koła, a także chmurki, korony i inne interesujące motywy. Co istotne z naklejek o geometrycznych kształtach można stworzyć ciekawe grafiki, które znacznie urozmaicą wygląd pokoju dziecka lub umieścić je w równomiernych odstępach na całej szerokości ściany.

Naklejki na ścianę: https://funwithmum.com/pl/dekoracje-do-pokoju/dekoracje-scienne/naklejki-scienne

Kosze do pokoju dziecięcego

Kolejnym produktem, który pomoże stworzyć interesujący wygląd w pokoju Twojego dziecka są kosze o różnorodnych rozmiarach. Dzięki dużym koszom w pokoju Twojego dziecka zapanuje ład i porządek. Niewielkie kosze możesz wykorzystać jako pojemniki na kredki czy klocki, a także w formie szuflad do regałów. Szeroki wybór wzorów i kolorów pozwoli idealnie dopasować je do upodobań Twojej pociechy, a także do innych elementów znajdujących się już w pokoju dziecka.